O Firmie

 

Nazywam się Gabriel Wilamowski i jestem założycielem biura podroży Przewodnik USA. 

Nasza firma jest mała, dynamiczna, kreatywna i dzięki temu bardzo elastyczna - co nas wyróżnia wsród konkurencji. 

XXI wiek przyniósł ogromne zmiany w turystyce i nie ma już miejsca na klasyczne biura podróży sprzedające bilety lotnicze z punktu A do punktu B.

Te funkcje przejęły setki aplikacji dostępnych na smartfony oraz portale internetowe, które zalewają nas milionami informacji z czego 99,99 % to reklamy. Bardzo ciężko w tym natłoku informacji znaleźć idealne miejsce dla siebie dlatego pomoc profesjonalistów tacy jak my może okazać się nie oceniona. 

 Dla nas każdy klient jest VIP-em

Opieramy się głównie na rekomendacjach dlatego nie stosujemy chwytów marketingowych lub agresywnej reklamy.
Nasz zespół dostępny jest 24h na dobę, aby w każdej sytuacji służyć pomocą.

 

Gabriel Wilamowski - jestem ekspertem w wakacjach " szytych na miarę" od roku 1996. Przez lata związany byłem z wiodącymi tour-operatorami z Polski i Niemiec: TUI, Neckerman, Terramar czy Almatur. Po przeprowadzce do USA wciąż pracuje w branży turystycznej jako doradca wakacyjny oraz profesjonalny przewodnik. Utrzymuje bliskie kontakty z wszystkimi liczącymi się tour-operatorami na oraz sieciami hotelowymi np. RIU, Melia czy Marriott.

Dzięki temu mogę zapewnić naszym klientom specjalne, promocyjne stawki na hotele na całym świecie - często nie dostępne w systemach rezerwacyjnych konkurencji. Od ponad 12 lat jestem przewodnikiem po USA.

Moją specjalnością jest Nowy Jork, Filadelfia, Waszyngton, Boston, Los Angels, San Francisco oraz Miami.

W ciągu ostatnich 10 lat miałem przyjemność poznać i współpracować z wieloma fantastycznymi ludźmi, którzy chcieli poznać i poczuć Amerykę z perspektywy ich mieszkańca.

USA oferuje mnóstwo fantastycznych atrakcji, które trzeba umieć znaleźć i przeżyć bo przecież Nowy Jork to nie tylko Time Square a Waszyngton to nie tylko Biały Dom. Do tej pory zaufało mi ponad 2 000 tysiące klientów indywidualnych z całego świata oraz szereg korporacji - w tym wiele znanych jak T-mobile, Nokia/Microsoft czy PLL LOT.  Miałem również przyjemność współpracować z organizacjami rządowymi oraz placówkami dyplomatycznymi m.in. ONZ.

Podróże są moją pasją i pracą dlatego każdy wyjazd ze mną jest przyjemnym zaskoczeniem. Zapraszam.

Przewodnik USA Gabriel Wilamowski
3326 82 Str Apt 6B
Jackson Heights, NY 11372, USA
Call us: 347 616 5253   |   Skype us: PrzewonikUSA   |   E-mail: gabriel*!*przewodnikusa.com

Nasi partnerzy

Realizacja strony: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Z GRUPĄ

Wstępna rezerwacja

Rezerwacja jest na zapytanie - Agent skontaktuje się z Państwem w przeciągu 2 godziny w celu finalizacji transakcji i potwierdzenia rezerwacji.

Wyślij formularz
X