Nowy Jork, Waszyngton,Boston, Filadelfia

Wycieczki po USA z Polskim przewodnikiem

Chcesz spełnić swoje marzenie o wakacjach w Stanach Zjednoczonych? Teraz możesz tego dokonać, wybierając zwiedzanie Bostonu, Filadelfii, Waszyngtonu lub Nowego Jorku, z polskim przewodnikiem. W naszej ofercie znajduje się, między innymi, wycieczka po wschodnim lub zachodnim wybrzeżu oraz parkach narodowych w USA.

Jeśli chcesz zobaczyć najstarszą ulicę w Ameryce, zwiedzić Carpenter Hall, czy Mutter Museum, nasze wakacje w Filadelfii będą dla Ciebie idealne. Decydując się na tę ofertę, będziesz mieć możliwość skorzystania z tych oraz wielu innych atrakcji.

Zwiedzanie Bostonu trwa jeden dzień i pozwala poznać wszystkie najważniejsze, okoliczne miejsca, które odegrały rolę w historii Ameryki oraz pozwolą ją odpowiednio pokazać turystom.

Możesz także zdecydować się na jedną z trzech opcji zwiedzania Nowego Jorku. W naszej ofercie znajduje się zarówno jedno-, dwu- ,jak i trzydniowe zwiedzanie. Możesz wybrać pakiet, który najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom.

Wybierając wycieczkę do Waszyngtonu będziesz mieć okazję zobaczyć Kapitol, muzeum Indian Amerykańskich oraz wiele innych niezwykłych miejsc.

Jeśli skorzystasz z naszej oferty, możesz wybrać zarówno zwiedzanie wschodniego, jak i zachodniego wybrzeża USA. Podczas naszych wycieczek objazdowych będziesz miał okazję zwiedzić także parki narodowe w Stanach Zjednoczonych.

Każdy wyjazd jest budowany a-la carte według potrzeb klientów i będzie dopasowany do Państwa wymagań. 

 

https://www.instagram.com/gabrielwilamowski/

www.facebook.com/gwilamowski 

Boston

Boston jest stolica New England i jest bardzo europejski a zarazem bardzo amerykański - ponieważ budowany z rozmachem i wizją.

czytaj więcej
Filadelfia

Filadelfia to jedno z najciekawszych i najstarszych miast w USA - jednak kompletnie niedocenione przez turystów - może dlatego,że Nowy Jork i Waszyngton są tak blisko.

czytaj więcej
Waszyngton

Wyprawa do stolicy USA - Waszyngtonu DC może być fanastyczną przygodą. DC to piękne miasto - bardzo zadbane, czyste, dopieszczone w każdym wymiarze.

czytaj więcej
New York

New York to jedno z najciekawszych miejsc na świecie – kwintesencja Ameryki i totalne jej zaprzeczenie. Tutaj można być sobą lub nie, można oddychać wielkim światem lub żyć w swoim mikrokosmosie przypisanym do jednej dzielnicy lub sąsiedztwa.

czytaj więcej

Przewodnik USA Gabriel Wilamowski
3326 82 Str Apt 6B
Jackson Heights, NY 11372, USA
Call us: 347 616 5253   |   Skype us: PrzewonikUSA   |   E-mail: gabriel*!*przewodnikusa.com

OUR PARTNERS

Realizacja strony: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Z GRUPĄ

Wstępna rezerwacja

Rezerwacja jest na zapytanie - Agent skontaktuje się z Państwem w przeciągu 2 godziny w celu finalizacji transakcji i potwierdzenia rezerwacji.

Wyślij formularz
X