Nowy Jork, Waszyngton,Boston, Filadelfia

Wycieczki po USA z Polskim przewodnikiem

Chcesz spełnić swoje marzenie o wakacjach w Stanach Zjednoczonych? Teraz możesz tego dokonać, wybierając zwiedzanie Bostonu, Filadelfii, Waszyngtonu lub Nowego Jorku, z polskim przewodnikiem. W naszej ofercie znajduje się, między innymi, wycieczka po wschodnim lub zachodnim wybrzeżu oraz parkach narodowych w USA.

Jeśli chcesz zobaczyć najstarszą ulicę w Ameryce, zwiedzić Carpenter Hall, czy Mutter Museum, nasze wakacje w Filadelfii będą dla Ciebie idealne. Decydując się na tę ofertę, będziesz mieć możliwość skorzystania z tych oraz wielu innych atrakcji.

Zwiedzanie Bostonu trwa jeden dzień i pozwala poznać wszystkie najważniejsze, okoliczne miejsca, które odegrały rolę w historii Ameryki oraz pozwolą ją odpowiednio pokazać turystom.

Możesz także zdecydować się na jedną z trzech opcji zwiedzania Nowego Jorku. W naszej ofercie znajduje się zarówno jedno-, dwu- ,jak i trzydniowe zwiedzanie. Możesz wybrać pakiet, który najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom.

Wybierając wycieczkę do Waszyngtonu będziesz mieć okazję zobaczyć Kapitol, muzeum Indian Amerykańskich oraz wiele innych niezwykłych miejsc.

Jeśli skorzystasz z naszej oferty, możesz wybrać zarówno zwiedzanie wschodniego, jak i zachodniego wybrzeża USA. Podczas naszych wycieczek objazdowych będziesz miał okazję zwiedzić także parki narodowe w Stanach Zjednoczonych.

Każdy wyjazd jest budowany a-la carte według potrzeb klientów i będzie dopasowany do Państwa wymagań. 

 

https://www.instagram.com/gabrielwilamowski/

www.facebook.com/gwilamowski 

Boston

Zwiedzanie tego jednego z najbogatszych miast Wschodniego Wybrzeża USA stanowi prawdziwą gratkę. Uwagę przykuwa przede wszystkim inteligencka atmosfera miasta oraz rozmach i wizja architektoniczna. Zwiedzanie Bostonu z przewodnikiem pozwoli na poznanie wszystkich najciekawszych zakamarków miasta oraz wielu muzeów.

Wycieczka do Bostonu
Filadelfia

Mogłoby wydawać się, że to zasłużone dla historii Stanów Zjednoczonych miasto żyje głównie przeszłością. Nic bardziej mylnego - choć podczas zwiedzania miasta znajdziemy sporo odniesień do historii USA, warto pamiętać, że to właśnie w Filadelfii można zobaczyć jedne z najładniejszych uliczek Ameryki oraz znane na cały świat murale.

Wycieczka po Filadelfii
Waszyngton

Choć Waszyngton jest stosunkowo niedużym miastem, ilość i różnorodność znajdujących się tu atrakcji turystycznych sprawia, że chcąc dobrze je zwiedzić, należy zaplanować przynajmniej dwudniowy pobyt. Waszyngton to niezwykłe, wyjątkowo zadbane miasto, bogate w muzea, instytucje rządowe i zielone skwery.

Wycieczka do Waszyngtonu
New York

Milionerzy, turyści z całego świata, celebryci, undergroundowi artyści, sportowcy występujący w najbardziej znanych klubach NBA i baseballu - wszystkie te osoby składają się na niezwykle barwną, multikulturową mieszankę. Dodajmy do tego historyczne dzielnice, charakterystyczną architekturę i liczne zabytki - to wszystko sprawia, że NY jest absolutnym "must see".

Wycieczka do Nowego Jorku

Przewodnik USA Gabriel Wilamowski
3326 82 Str Apt 6B
Jackson Heights, NY 11372, USA
Call us: 347 616 5253   |   Skype us: PrzewonikUSA   |   E-mail: gabriel*!*przewodnikusa.com

Nasi partnerzy

Realizacja strony: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Z GRUPĄ

Wstępna rezerwacja

Rezerwacja jest na zapytanie - Agent skontaktuje się z Państwem w przeciągu 2 godziny w celu finalizacji transakcji i potwierdzenia rezerwacji.

Wyślij formularz
X