Wycieczka do Nowego Jorku

Polski przewodnik po Nowym Jorku

New York to jedno z najciekawszych miejsc na świecie – kwintesencja Ameryki i totalne jej zaprzeczenie. Tutaj można być sobą lub nie, można oddychać wielkim światem lub żyć w swoim mikrokosmosie przypisanym do jednej dzielnicy lub sąsiedztwa.

Dostępne opcje - każda z profesjonalnym przewodnikiem, który przeżyl tu większość życia i zna je na wylot.

Jesli chca Państwo doświadczyć Nowy Jork jak Nowojorczyk - zapraszam do zwiedzania ze mna.

New York  to jedno z  najciekawszych  miejsc  na świecie - kwintesencja  Ameryki i totalne jej  zaprzeczenie.  
Tutaj można być sobą lub nie, można oddychać wielkim światem lub żyć w swoim mikrokosmosie przypisanym do jednej dzielnicy lub sąsiedztwa.

Mieszkając tutaj każdy ma wybór jaką drogą chce pójść a jest nas tu ponad 8 mln  dzięki temu powstaje niesamowita mozaika kolorów, dźwięków i smaków. Nowy Jork to  jedna z kulinarnych stolic  świata - zjesz tu najlepszego steka, fenomenalne sushi  lub polską kiełbasę, która smakuje tak jak samo jak w domu.

Big Apple posiada jedną  z najlepszych oper na świecie - Metropolitan Opera, która przez 7 dni w tygodniu gości światowej klasy tenorów.  Metropolitan Museum w Nowym Jorku równa się w British Museum w Londynie - ale już Museum of Modern Art  - MoMa nie ma sobie równych w świecie.

Nowy Jork ma jedną z najbardziej dynamicznych scen muzycznych świata - jeśli gwiazda nie gra koncertów tutaj znaczy to, że nie jest wystarczająco dobra by zaistnieć  na światowym rynku.  NYC  to dom jednej  z  najlepszych drużyn NBA - Knics,  basebollu - Yankes . Na Queensie - jednej z pięciu dzielnic miasta rozgrywa się  co roku jeden z najważniejszych turniejów tenisowych świata - US Open.

Nowy Jork to miasto ludzi silnych, dynamicznych i kreatywnych - tu nie ma nic na zawsze dlatego trzeba życ teraz - nie czekać na jutro czy za tydzień.   New Yorkers  mimo zawrotnego tępa są bardzo usmiechnieci i zadowoleni z życia bo jest się, ze czego cieszyć to tu zarabia się tu najlepiej w całych Stanach i nie można się nudzić.

Nowy Jork  nie bez powodu nazywany jest Empire State . Pierwszym z nich są majestatyczne wieżowce, które tworzą koronę Manhattanu - drugim - Kniecerbokers - Nowojorska Arystokracja. Na Manhattanie mieszka ponad 300 000 milionerów - dlatego miasto musi mieć i ma wszystko co najlepsze.

Big Apple to brama do USA - jednak  Ameryką jest tylko po części ponieważ miasto  tworzy cały świat - w tym Państwo - turyści, których ok. 55 milinów przyjeżdża do nas każdego roku. Zapraszamy na przygodę z  Nowym Jorkiem, która może was zaczarować i zmienić wasze życie na lepsze.

 

Cena za opiekę przewodnika za 1 dzień:

$350- przy grupie 1-4 os

$400 - przy grupie powyżej 4 os

Cena za opiekę przewodnika za 2 dni:

$700 - przy grupie 1-4 os

$800 - przy grupie powyżej 4 os

Cena za opiekę przewodnika za 3 dni:

$1050 - przy grupie 1-4 os

$1200 - przy grupie powyżej 4 os

W przypadku dużych grup - powyżej 10 os  cena za dzień pracy to: $450  

  • Przy dłuższych wyjazdach stawki mogą podlegać negocjacji

Poleć znajomemu

Przewodnik USA Gabriel Wilamowski
3326 82 Str Apt 6B
Jackson Heights, NY 11372, USA
Call us: 347 616 5253   |   Skype us: PrzewonikUSA   |   E-mail: gabriel*!*przewodnikusa.com

Nasi partnerzy

Realizacja strony: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Z GRUPĄ

Wstępna rezerwacja

Rezerwacja jest na zapytanie - Agent skontaktuje się z Państwem w przeciągu 2 godziny w celu finalizacji transakcji i potwierdzenia rezerwacji.

Wyślij formularz
X