Szkoła językowa

Szkoła językowa

Stany Zjednoczone to wymarzone miejsce na naukę języka - szczególnie dla osób dorosłych. Mają tu swoją siedzibę wszystkie znane i cenione szkoły językowe w USA. Można wybrać  kurs krótki ale intensywny lub dłuższy połączony ze zwiedzaniem miasta.

Oferujemy pełną gamę opcji - wszystko zależy od  rodzaju kursu.
Dla każdego klienta budujemy ofertę indywidualnie

Kurs  to jedna rzecz - druga to kwestia zakwaterowania - wiele szkół oferuje  zamieszkanie w akademikach w ciągu wakacji (Lipiec - Sierpień) lub u tak zwanych hosting famillies. Są to rodziny,  które wynajmują pokój w swoim domu lub mieszkaniu dla studenta - niestety zwykle standard zakwaterowania jest bardzo niski. Założenie są takie, ze młodzi ludzie będą cały czas poza domem dlatego warunki mieszkaniowe nie mają znaczenia. Mamy dla Państwa alternatywnie możliwość zakwaterowania w  stylowych mieszkaniach w pięknej, historycznej części Queens - Jackson Heights. Na Manhattan przejazd zajmuje metrem 20 min a wokół jest mnóstwo restauracji, barów, duży park etc.

W jednej  z naszych rodzin jest instrukcji angielskiego, który odpowie na wszelkie pytania z angielskiego, pomoże w pracy domowej oraz  przeprowadzi trening z konwersacji. Dla osób, które czułyby się bezpiecznie z  Polakiem "na zapleczu" mamy druga rodzinę. Ze względów formalnych do naszych rekomendowanych rodzin zapraszamy tylko osoby powyżej 18 lat. Jeśli szukają Państwo oferty dla młodzieży oferujemy zakwaterowanie przez szkołę językową.

Dla naszych wszystkich klientów oferujemy  dodatkową usługę - opiekę  na miejscu 24h / dobe  w razie jakichkolwiek pytań, kłopotów lub wątpliwości.

Po szczegóły oferty  prosimy o kontakt mailowy. Zapraszamy do kontaktu

Przewodnik USA Gabriel Wilamowski
Call us: 347 616 5253   |   Skype us: PrzewonikUSA   |   E-mail: gabriel*!*przewodnikusa.com

OUR PARTNERS

Realizacja strony: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Z GRUPĄ

Wstępna rezerwacja

Rezerwacja jest na zapytanie - Agent skontaktuje się z Państwem w przeciągu 2 godziny w celu finalizacji transakcji i potwierdzenia rezerwacji.

Wyślij formularz
X