Kurs angielskiego w USA

Nauka języka w USA

Nowy Jork oraz Stany Zjednoczone to wymarzone miejsce na naukę języka angielskiego za granicą - szczególnie dla osób dorosłych. Mają tu swoją siedzibę wszystkie znane i cenione szkoły w USA. Można wybrać krótki, ale intensywny kurs lub dłuższy, połączony ze zwiedzaniem miasta. Oferujemy pełną gamę opcji - wszystko zależy od rodzaju kursu. Dla każdego klienta budujemy ofertę indywidualnej nauki.

Kurs angielskiego w USA to jedna rzecz - druga to kwestia zakwaterowania - wiele szkół w czasie obozu językowego w ciągu wakacji(Lipiec - Sierpień) oferuje zamieszkanie w akademikach lub u tak zwanych hosting famillies. Są to rodziny, które wynajmują pokój w swoim domu lub mieszkaniu dla studenta ? niestety, zwykle standard zakwaterowania jest bardzo niski. Założenia są takie, ze młodzi ludzie, podczas pobytu na obozie za granicą, będą cały czas poza domem, dlatego warunki mieszkaniowe nie mają znaczenia. Mamy dla Państwa alternatywną możliwość zakwaterowania w stylowych mieszkaniach w pięknej, historycznej części Queens - Jackson Heights. Na Manhattan przejazd zajmuje metrem 20 min a wokół jest mnóstwo restauracji, barów, duży park etc. W ten sposób zwiedzanie oraz nauka języka angielskiego za granicą, będą jeszcze przyjemniejsze.

W jednej z naszych rodzin jest instruktor angielskiego, który odpowie na wszelkie lingwistyczne pytania, pomoże w pracy domowej oraz przeprowadzi trening z konwersacji. Dla osób, które czułyby się bezpiecznie z Polakiem "na zapleczu" mamy druga rodzinę. Ze względów formalnych, do naszych rekomendowanych rodzin, na obozy do Nowego Jorku, zapraszamy tylko osoby powyżej 18 lat. Jeśli szukają Państwo oferty kursu dla młodzieży w Nowym Jorku, oferujemy zakwaterowanie przez szkołę.

Dla naszych wszystkich klientów oferujemy dodatkową usługę - opiekę na miejscu 24h/dobę w razie jakichkolwiek pytań, kłopotów lub wątpliwości.

Po szczegóły oferty prosimy o kontakt mailowy. Zapraszamy do kontaktu!

Przewodnik USA Gabriel Wilamowski
3326 82 Str Apt 6B
Jackson Heights, NY 11372, USA
Call us: 347 616 5253   |   Skype us: PrzewonikUSA   |   E-mail: gabriel*!*przewodnikusa.com

Nasi partnerzy

Realizacja strony: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Z GRUPĄ

Wstępna rezerwacja

Rezerwacja jest na zapytanie - Agent skontaktuje się z Państwem w przeciągu 2 godziny w celu finalizacji transakcji i potwierdzenia rezerwacji.

Wyślij formularz
X