O Firmie

Przewodnik USA to Gabriel Wilamowski - Jestem agentem podróży od 1996 roku, a przewodnikiem po Nowym Jorku od 2008.

Przez lata byłem właścicielem biura podróży oraz prowadziłem agencję przewodników Tailored Vacation i tę nazwę wielu klientów na świecie może świetnie kojarzyć. Moja firma jest mała, za to nasz zespół bardzo kreatywny i elastyczny. Potrafimy zaplanować i zrobić rzeczy niemożliwe, a dzięki temu wykreować fenomenalne wyprawy po całych Stanach Zjednoczonych.

Każdy z nas jest podróżnikiem z zamiłowania i sami w ramach wakacji bardzo dużo podróżujemy, zarówno po Ameryce Północnej, jak i Południowej, Karaibach oraz Meksyku.

Posiadamy luksusowe auta do 7 os. oraz super komfortowe minivany na dłuższe przejazdy.
Wszyscy jesteśmy doświadczonymi kierowcami i jeździmy bardzo ostrożnie. W przypadku małych grup do 6 os. transport komfortowym SUV po Nowym Jorku jest wliczony w cenę zwiedzania (bez dodatkowych opłat).

Z nami nie musisz się spieszyć, marznąć zimą, moknąć wiosną a latem walczyć z przegrzaniem. Wakacje to Twój czas i zaplanujemy całość wokół Twoich potrzeb.

Nowy Jork to nasz dom i chętnie zabierzemy Was w miejsca wyjątkowe, czasem zupełnie nieznane turystom tylko dlatego, że nie dojeżdża tam metro. Jestem z zamiłowania historykiem, dlatego bardzo chętnie wracam do przeszłości i dziedzictwa kulturowego USA. Pomaga to często zrozumieć teraźniejszość i złożoność wielokulturowej Ameryki.  

Chętnie zorganizuję dla Państwa cały wyjazd z angażem przewodnika lub nie. Uważamy, że komfort jest bardzo ważny na wakacjach, dlatego polecamy tylko dobre, sprawdzone hotele. Nowy Jork to brama do USA, ale jeśli jesteście tu dłużej niż tylko parę dni, warto poszerzyć horyzonty i zobaczyć większy kawałek Ameryki.

Opieramy się głównie na rekomendacjach, dlatego nie stosujemy chwytów marketingowych lub agresywnej reklamy.

Nie nastawiamy się na turystykę masową, nie tworzymy grup i nie dołączamy do zwiedzania nieznajomych, z którymi niekoniecznie chcielibyście spędzić swoje wakacje.

Zaufanie Klientów jest dla nas najważniejsze. Dyskrecja i zapewnienie maksimum komfortu stanowi priorytet.

Jesteśmy najczęściej wybieraną firmą przy planowaniu wakacji w USA przez przedsiębiorców, prawników oraz lekarzy.

Nasz zespół dostępny jest 24 godziny na dobę, aby w każdej sytuacji służyć pomocą już od 2008 roku.

 

 


Oto kilka innych opinii o współpracy ze mną

 

Więcej rekomendacji na moim profilu 

Przewodnik USA Gabriel Wilamowski
3326 82 Str
Jackson Heights, NY 11372, USA
Call us: 347 616 5253   |   Skype us: tailoredvacation   |   E-mail: gabriel*!*przewodnikusa.com

Nasi partnerzy

Realizacja strony: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Z GRUPĄ

Wstępna rezerwacja

Rezerwacja jest na zapytanie - Agent skontaktuje się z Państwem w przeciągu 2 godziny w celu finalizacji transakcji i potwierdzenia rezerwacji.

Wyślij formularz
X