Rezerwacje

  Wstępna
  rezerwacja

  Rezerwacja jest na zapytanie - Agent skontaktuje się z Państwem w przeciągu 2 godzin w celu finalizacji transakcji i potwierdzenia rezerwacji.


  Luksusowe wyjazdy - USA i Karaiby

  Luksusowe wakacje w USA, Kanadzie oraz Karaibach i Meksyku to nasza specjalność. 

  Ekskluzywne podróże przygotowywane są z dużą starannością tak, aby spełnić najśmielsze oczekiwania osób, które nam zaufają i powierzą swoje marzenia. W tej ofercie znajdziecie wyjątkowe hotele w skali światowej, które same w sobie mogłyby być celem podróży. Wszystkie z nich mają swój charakter, są kameralne, pięknie położone i urządzone z wielkim smakiem. Oto przykładowy film przygotowany dla Państwa z kilku destynacji na Karaibach z łatwym połączeniem z Polski

  Większość kierunków oraz hoteli/resortów, które rekomendujemy, zostało osobiście sprawdzone. 

  Oferujemy oryginalne destynacje oraz sposoby na spędzenie urlopu niedostępne w żadnym europejskim biurze podróży.

  Dla naszych klientów łączymy różne formy podróżowania np. zwiedzanie Nowego Jorku, parków narodowych w Utah ze sprawdzonym przewodnikiem oraz cudowne wakacje na plaży w bajkowym Los Cabos w Meksyku lub ucieczka na perłowe wyspy w Panamie.

  Wakacje to czas szczególny w ciągu roku i powinny być idealne. Jednak życie nie jest idealne i dlatego jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę i możemy pomóc nawet w najtrudniejszej sytuacji. Jesteśmy butikowym biurem podróży, które przez lata działało tylko na rynku amerykańskim, który należy do jednych z najbardziej wymagających na świecie.

  Odnośniki do niektórych resortów, z którymi współpracujemy

  Każda podróż jest dla Państwa planowana indywidualnie. Dzięki szczególnym układom z liniami podróży oferujemy korzystne taryfy na przeloty w klasach pierwszej, business oraz premium economy. Prosimy o przesłanie zapytania i w ciągu 24 godzin przedstawimy Państwu optymalną ofertę.

  Jeżeli luksusowe wakacje to tylko z nami

  Jak zamówić luksusowe wakacje?

  Galeria fotografii

  Luksusowe wakacje w oku obiektywu

  Opinie

  Nasi klienci o nas

  Mega wiedza wędrowanie po NY z Gabrielem to prawdziwa przyjemność. Mnóstwo ciekawostek i ciekawych informacji ;) Polecam gorąco
  Dominik Kowalski / 24.02.2018
  Gorąco polecamy Gabriela jako przewodnika. Zwiedzaliśmy z nim NYC. Ogromna wiedza umiejętnie i profesjonalnie przekazana ze zrozumieniem :) Zwiedzanie miasta z Gabrielem to sama przyjemność. Dziękujemy!
  Kasia, Agnieszka, Marcin, Maciej / 12.04.2020
  Best travel agent I know, as well as a goof friend!
  Ben Brissi / 13.04.2011
  Gabriel jest uroczym człowiekiem, wielokrotnie korzystałam z jego usług jako przewodnika po Nowym Jorku i nie tylko. Jest profesjonalistą, fajnym gawędziarzem, ma poczucie humoru, no i można na Niego liczyć!
  Ewa Lang-Piotrowska / 20.05.2020
  Gorąco polecam! Przewodnik o rzetelnej wiedzy!!! Pełny profesjonalizm, nawet w trudnych, nieprzewidzianych sytuacjach zawsze uprzejmy i pomocny.
  Dike Temida / 13.09.2018

  Gotowy do drogi?

  Skontaktuj się

  Formularz kontaktowy

  347 616 5253

  Masz pytania?
  Zadzwoń

  3326 82 Str
  Jackson Heights, NY 11372, USA

  Licencjonowany przewodnik po USA
  Gabriel Wilamowski

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności