Rezerwacje

  Wstępna
  rezerwacja

  Rezerwacja jest na zapytanie - Agent skontaktuje się z Państwem w przeciągu 2 godzin w celu finalizacji transakcji i potwierdzenia rezerwacji.


  Przewodnik USA
  Gabriel Wilamowski

  Poznaj nas

  Jestem agentem podróży od 1996 r., a przewodnikiem po Nowym Jorku od 2008 roku.

  Przez lata byłem właścicielem biura podróży oraz prowadziłem agencję przewodników Tailored Vacation i tę nazwę wielu klientów na świecie może świetnie kojarzyć. Moja firma jest mała, za to nasz zespół bardzo kreatywny i elastyczny.

  Potrafimy zaplanować i zrobić rzeczy niemożliwe, a dzięki temu wykreować fenomenalne wyprawy po całych Stanach Zjednoczonych. Każdy z nas jest podróżnikiem z zamiłowania i sami w ramach wakacji bardzo dużo podróżujemy, zarówno po Ameryce Północnej, jak i Południowej, Karaibach oraz Meksyku.

  Jesteśmy dla Ciebie

  Z nami nie musisz się spieszyć, marznąć zimą, moknąć wiosną a latem walczyć z przegrzaniem.

  Nowy Jork to nasz dom i chętnie zabierzemy Was w miejsca wyjątkowe, czasem zupełnie nieznane turystom tylko dlatego, że nie dojeżdża tam metro. Jestem z zamiłowania historykiem, dlatego bardzo chętnie wracam do przeszłości i dziedzictwa kulturowego USA. Pomaga to często zrozumieć teraźniejszość i złożoność wielokulturowej Ameryki.

  Chętnie zorganizuję dla Państwa cały wyjazd z angażem przewodnika lub nie. Uważamy, że komfort jest bardzo ważny na wakacjach, dlatego polecamy tylko dobre, sprawdzone hotele. Nowy Jork to brama do USA, ale jeśli jesteście tu dłużej niż tylko parę dni, warto poszerzyć horyzonty i zobaczyć większy kawałek Ameryki.

  Małe grupy

  Bazujemy na rekomendacjach, nie stosujemy chwytów reklamowych lub agresywnej reklamy.

  Nie nastawiamy się na turystykę masową, nie tworzymy grup i nie dołączamy do zwiedzania nieznajomych, z którymi niekoniecznie chcielibyście spędzić swoje wakacje. Zaufanie Klientów jest dla nas najważniejsze. Dyskrecja i zapewnienie maksimum komfortu stanowi priorytet. Jesteśmy najczęściej wybieraną firmą przy planowaniu wakacji w USA przez przedsiębiorców, prawników oraz lekarzy. Nasz zespół dostępny jest 24 godziny na dobę, aby w każdej sytuacji służyć pomocą już od 2008 roku.

  Opinie

  Nasi klienci o nas

  Mega wiedza wędrowanie po NY z Gabrielem to prawdziwa przyjemność. Mnóstwo ciekawostek i ciekawych informacji ;) Polecam gorąco
  Dominik Kowalski / 24.02.2018
  Gorąco polecamy Gabriela jako przewodnika. Zwiedzaliśmy z nim NYC. Ogromna wiedza umiejętnie i profesjonalnie przekazana ze zrozumieniem :) Zwiedzanie miasta z Gabrielem to sama przyjemność. Dziękujemy!
  Kasia, Agnieszka, Marcin, Maciej / 12.04.2020
  Best travel agent I know, as well as a goof friend!
  Ben Brissi / 13.04.2011
  Gabriel jest uroczym człowiekiem, wielokrotnie korzystałam z jego usług jako przewodnika po Nowym Jorku i nie tylko. Jest profesjonalistą, fajnym gawędziarzem, ma poczucie humoru, no i można na Niego liczyć!
  Ewa Lang-Piotrowska / 20.05.2020
  Gorąco polecam! Przewodnik o rzetelnej wiedzy!!! Pełny profesjonalizm, nawet w trudnych, nieprzewidzianych sytuacjach zawsze uprzejmy i pomocny.
  Dike Temida / 13.09.2018

  Gotowy do drogi?

  Skontaktuj się

  Formularz kontaktowy

  347 616 5253

  Masz pytania?
  Zadzwoń

  3326 82 Str
  Jackson Heights, NY 11372, USA

  Licencjonowany przewodnik po USA
  Gabriel Wilamowski

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności