Luksusowe wyjazdy - USA i Karaiby

VIP travel to oferta przeznaczona dla najbardziej wymagających Klientów, którzy lubią podróżować w bardzo wysokim standardzie.

Luksusowe wakacje w USA, Kanadzie oraz Karaibach i Meksyku to nasza specjalność. 

Ekskluzywne podróże przygotowywane są z dużą starannością tak, aby spełnić najśmielsze oczekiwania osób, które nam zaufają i powierzą swoje marzenia. W tej ofercie znajdziecie wyjątkowe hotele w skali światowej, które same w sobie mogłyby być celem podróży. Wszystkie z nich mają swój charakter, są kameralne, pięknie położone i urządzone z wielkim smakiem. Oto przykładowy film przygotowany dla Państwa z kilku destynacji na Karaibach z łatwym połączeniem z Polski

Większość kierunków oraz hoteli/resortów, które rekomendujemy, zostało osobiście sprawdzone. 

Oferujemy oryginalne destynacje oraz sposoby na spędzenie urlopu niedostępne w żadnym europejskim biurze podróży.

Dla naszych klientów łączymy różne formy podróżowania np. zwiedzanie Nowego Jorku, parków narodowych w Utah ze sprawdzonym przewodnikiem oraz cudowne wakacje na plaży w bajkowym Los Cabos w Meksyku lub ucieczka na perłowe wyspy w Panamie.

Wakacje to czas szczególny w ciągu roku i powinny być idealne. Jednak życie nie jest idealne i dlatego jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę i możemy pomóc nawet w najtrudniejszej sytuacji. Jesteśmy butikowym biurem podróży, które przez lata działało tylko na rynku amerykańskim, który należy do jednych z najbardziej wymagających na świecie.


Oto linki do niektórych resortów, z którymi współpracujemy

Każda podróż jest dla Państwa planowana indywidualnie. Dzięki szczególnym układom z liniami podróży oferujemy korzystne taryfy na przeloty w klasach pierwszej, business oraz premium economy. Prosimy o przesłanie zapytania i w ciągu 24 godzin przedstawimy Państwu optymalną ofertę.


Jak zamówić luksusowe wakacje?

 

Przewodnik USA Gabriel Wilamowski
3326 82 Str
Jackson Heights, NY 11372, USA
Call us: 347 616 5253   |   Skype us: tailoredvacation   |   E-mail: gabriel*!*przewodnikusa.com

Nasi partnerzy

Realizacja strony: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Z GRUPĄ

Wstępna rezerwacja

Rezerwacja jest na zapytanie - Agent skontaktuje się z Państwem w przeciągu 2 godziny w celu finalizacji transakcji i potwierdzenia rezerwacji.

Wyślij formularz
X